Towarzyszył wielu pokoleniom. I będzie towarzyszył kolejnym. Nowy Passat Variant


Należysz do zapracowanych, często wyjeżdżasz służbowo, a do tego jeszcze musisz sprostać wyzwaniom życia rodzinnego? Potrzebny Ci samochód równie wszechstronny, jak Ty. Niezależnie, jakie Ty lub Twoja rodzina macie plany, nowy Passat Variant będzie wiernym towarzyszem. Zapewni nie tylko uniwersalność, z której od lat jest znany, lecz również wysoki poziom komfortu. Przejdź na nowy poziom podróżowania!

Passat Variant ma wiele atrakcyjnych cech. Poznaj trzy z nich:

  • Koncepcja bagażnika. Zdziwisz się, ile jest w stanie pomieścić nowy Passat Variant. 
  • IQ.LIGHT - reflektory LED Matrix. Dynamiczny wygląd. Bez oślepiania.
  • Model specjalny R-Line Edition. Twoje endorfiny polubią to auto. Twoja rodzina również.


Zdziwisz się, ile jest w stanie pomieścić nowy Passat Variant.


Kierowcom Passata Variant czasem wydaje się, że jego bagażnik jest z gumy. To tylko wrażenie, ale koncepcja przestrzeni bagażnika o pojemności od 650 litrów do 1780 litrów (po złożeniu oparcia tylnej kanapy) może przyprawić o zawrót głowy. Foremny kształt plus seryjnie regulowana podłoga pozwalają na transport najróżniejszych ładunków. Z listy wyposażenia dodatkowego można wybrać pas mocowany do szyn, przesuwną podłogę i nakładkę ze stali nierdzewnej do zabezpieczenia krawędzi zderzaka. Załadunek ułatwi oferowana na życzenie elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika oraz roleta zamykana/otwierana przez wciśnięcie przycisku. 


Prezentowane samochody i wyposażenie mogą w niektórych przypadkach różnić się od aktualnej oferty. Wybrane elementy należą do wyposażenia dodatkowego i są dostępne za dopłatą. Dane nie odnoszą się do konkretnego samochodu i nie są częścią oferty – zostały podane w celu umożliwienia porównania różnych wersji modelu.

Dynamiczny wygląd. Bez oślepiania.


Opcjonalne matrycowe reflektory diodowe IQ.LIGHT - LED Matrix dzięki dynamicznej regulacji świateł drogowych nie oślepiają innych uczestników ruchu. W zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Obojętnie, czy jedziesz ulicą w mieście, drogą krajową po zmroku czy autostradą w złej pogodzie - reflektory IQ.LIGHT - LED Matrix dostosują się do sytuacji. Poprawia to nie tylko Twój komfort jazdy, lecz również komfort kierowców jadących przed Tobą lub nadjeżdżających z przeciwka.

Twoje endorfiny polubią to auto. Twoja rodzina również.


Passat Variant R-Line Edition zachwyci swoimi możliwościami i mocą nie tylko Ciebie, lecz również Twoją rodzinę. Ale nie tylko silnik sprawia, że zaczniesz się uśmiechać. Połączenie dwusprzęgłowej przekładni DSG i elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego XDS zadba o znacznie większy komfort, nawet na trudnych, krętych odcinkach trasy.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:09:00 - 19:00
  • Wtorek:09:00 - 19:00
  • Środa:09:00 - 19:00
  • Czwartek:09:00 - 19:00
  • Piątek:09:00 - 19:00
  • Sobota:08:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Żołądź

Asystent działu sprzedaży

Grzegorz Rodzik

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska