Stylistyka

Niezwykły na zewnątrz


Nowy Tiguan pokazuje, co znaczy określać się ciągle na nowo. Progresywny design i wyrazista sylwetka ze zdradzającymi siłę proporcjami, dynamicznym przodem nadwozia, precyzyjnie poprowadzonymi liniami i wyraźnie zaznaczoną linią "barków" jednoznacznie wskazują na jego mocne strony: innowacyjność, niepowtarzalność i bezkompromisową funkcjonalność. 

Wnętrze

Innowacyjny w środku


Przestronne wnętrze nowego Tiguana jest miejscem dla tych, którzy sięgają myślą daleko do przodu. Dzięki intuicyjnym elementom kokpitu zorientowanych na wygodę kierowcy, możesz teraz skupić się na tym, co najważniejsze. Ułatwi Ci to na przykład wielofukncyjna kierownica obszyta skórą lub Digital Cockpit z kolorowym ekranem TFT o przekątnej 26 cm (10,25 cala), stanowiącym seryjne wyposażenie Tiguana Elegance i Tiguana R-Line. W wersji wyposażenia Life kierowca i siedzący z przodu pasażer mogą cieszyć się wygodą, dzięki komfortowym fotelom. Diodowe oświetlenie wnętrza z przodu i z tyłu oraz oświetlenie Ambient* tworzą atmosferę, w której każdy poczuje się doskonale.


* Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance i Tiguana R-Line; dla Tiguana Life dostępne na życzenie

Światła

Dalekowzroczność: inteligentne światła

Tylne światła w technice LED i opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT sprawiają, że Tiguan pokazuje się w pełnym blasku. W Tiguanie Elegance i Tiguanie R-Line reflektory posiadają funkcję doświetlania zakrętów i w pakiecie z nowymi światłami tylnymi są uzupełnione o dynamicznego asystenta świateł drogowych*: w zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Poprawia to nie tylko komfort prowadzenia samochodu, lecz również komfort kierowców jadących przed Tiguanem lub nadjeżdżających z przeciwka. Spektakularne są także dynamiczne kierunkowskazy, wskazujące płynną zmianą świateł kierunek skrętu.


* Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance; dla Tiguana R-line dostępne na życzenie

Travel Assist

Nowy prowadzący

Nowy Tiguan dysponuje rozwiązaniami, dzięki którym bezpieczniej i bez zmęczenia dotrzesz do celu. Przykładem może być opcjonalny system Travel Assist, który dba o komfort jazdy* na wysokim poziomie, wspierając Cię w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze: 

  • Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.
  • W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

* W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:09:00 - 19:00
  • Wtorek:09:00 - 19:00
  • Środa:09:00 - 19:00
  • Czwartek:09:00 - 19:00
  • Piątek:09:00 - 19:00
  • Sobota:08:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Żołądź

Asystent działu sprzedaży

Grzegorz Rodzik

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska