Nowoczesna stylistyka świateł


Nowoczesne tylne światła za ciemnoczerwonymi pokrywami podkreślają elegancję Arteona. Szczególnie zwracają uwagę dynamiczne kierunkowskazy, które nie tylko migają, lecz również płynnym ruchem światła wskazują kierunek.

Elegancki lub sportowy, ale zawsze premium 


Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej: wersje wyposażenia Arteona R-Line i Elegance oferują wysoki poziom komfortu, sportowy charakter i doskonały design. Do wyposażenia wersji R-Line i Elegance należą: 

 • 18-calowe obręcze ze stopu metali lekkich
 • chromowane listwy na nadwoziu
 • dynamiczne tylne kierunkowskazy
 • siedzenia obszyte kombinacją skóry Vienna i Alcantary 


Światła Twojego samochodu oświetlą zakręt, jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą.


O lepszą widoczność i bezpieczeństwo dba funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów1. Stożek światła przesuwa się w kierunku zakrętu jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą. Dzięki temu na krętych drogach będziesz lepiej widział i inni też będą Cię lepiej widzieć*


* W granicach możliwości systemu.

Szósty zmysł w pakiecie.


Należący do wyposażenia seryjnego system Lane Assist pomaga uniknąć wypadków spowodowanych przypadkowym opuszczeniem pasa ruchu.

Dłonie mogą pozostać na kierownicy, a przewód do ładowania w domu. 


Możesz prowadzić rozmowy telefoniczne nie zdejmując rąk z kierownicy, podczas gdy Twój smartfon będzie ładował się indukcyjnie (czyli bezprzewodowo) w dużej wnęce na konsoli środkowej*. Jest to możliwe dzięki opcjonalnemu złączu telefonicznemu Comfort:  

 • cyfrowy procesor mowy
 • wysokiej jakości mikrofon w podsufitce
 • połączenie z anteną zewnętrzną dla optymalnego odbioru

*Smartfon musi współpracować ze standardem Qi.

Korzystaj ze swoich aplikacji także w Twoim Arteonie.


Chciałbyś bezpiecznie i wygodnie korzystać ze swoich aplikacji na smartfona także w samochodzie? Dzięki App-Connect jest to teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. App-Connect umożliwia wygodną obsługę wybranych aplikacji i treści bezpośrednio na ekranie systemu Infotainment Twojego Volkswagena, w bezpośrednim zasięgu wzroku. Dostęp na przykład do muzyki, wiadomości, map czy audiobooków stanie się bardzo łatwy. Volkswagen oferuje trzy interfejsy do podłączenia telefonów: Apple CarPlay™, Android Auto™ firmy Google i MirrorLink®. Korzystanie z Apple CarPlayTM jest niezwykle wygodne dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia z systemami nawigacyjnymi Discover Media i Discover Pro. Aby uniknąć rozpraszania uwagi kierowcy, podczas jazdy można uruchomić tylko wybrane aplikacje.

Prosimy pamiętać również, że nie wszystkie aplikacje współpracują z każdą z tych trzech technologii oraz że dostępność tych technologii może różnić się w poszczególnych krajach. 


Informacje o kompatybilności smartfonów dla Apple CarPlayTM dostępne na stronie https://www.apple.com/de/ios/carplay/, dla Android AutoTM na stronie https://www.android.com/intl/de_de/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/. 

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Arteon limuzyną roku 2017


Podczas Międzynarodowej Wystawy Samochodowej (IAA) we Frankfurcie marka Volkswagen została wyróżniona licznymi nagrodami przyznawanymi za design i innowacje.

Szczególne znaczenie miał wśród nich tytuł ,,Most Innovative Brand 2017″ przyznany marce Volkswagen przez jury Plus X Award.

Nowy Arteon otrzymał tytuł ,,Limuzyny Roku 2017″, a także najwyższą notę ,,Best of Best” w ramach ,,Automotive Brand Contest”.


Samochody osobowe

 • Poniedziałek:09:00 - 19:00
 • Wtorek:09:00 - 19:00
 • Środa:09:00 - 19:00
 • Czwartek:09:00 - 19:00
 • Piątek:09:00 - 19:00
 • Sobota:08:00 - 14:00
 • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Żołądź

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Asystent działu sprzedaży

Grzegorz Rodzik

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel