Masz pytania?

Zadzwoń! +48 42 233 49 08

Look and Feel

Sportowy design nowych, polerowanych, 18-calowych obręczy ze stopu metali lekkich od pierwszego spojrzenia obiecuje zupełnie nowe wrażenia z jazdy. Mocne silniki elektryczne z dynamicznym przyspieszeniem i zapierającymi dech w piersiach osiągami spełniają tę obietnicę.

Niekończąca się przyjemność jazdy

Modele specjalne ID.3 1ST są dostępne z baterią średniej wielkości (58 kWh, netto). Model seryjny będzie oferowany w trzech wariantach: z małą baterią (45 kWh, netto) przejedzie 330 km (WLTP), a z dużą baterią (77 kWh, netto) - nawet 550 km (WLTP). Zatem każdy znajdzie model, który spełni jego wymagania.

Elektromobilność dla wszystkich

Nareszcie pojawił się elektryczny samochód z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i progresywnym designem. I to w doskonałej cenie, która czyni go dostępnym dla wielu chętnych. Daj się przyjemnie zaskoczyć wyjątkową edycją specjalną ID.3 1ST.

Szybkie ładowanie

Aby "zatankować" samochód elektryczny, nie musisz jechać na stację benzynową. Baterię możesz naładować prawie wszędzie: w domu z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub opcjonalnego systemu Wallbox, na publicznej stacji ładowania lub na stacji szybkiego ładowania. Proces ładowania trwa krócej niż myślisz. A jak raz spróbujesz stwierdzisz, że jest to prawie tak samo łatwe, jak ładowanie smartfona.

Pierwszy.Od pierwszego spojrzenia.

Już pierwsze spojrzenie na wyjątkowe detale ID.3 1ST wystarczy, by wiedzieć, że jest to wyjątkowa edycja specjalna. Począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez specjalny element ozdobny na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, aż po specjalne powitanie na ekranie startowym - to Twoja edycja specjalna.

Bezpłatne ładowanie w Europie w pierwszym roku użytkowania.

Posiadacze ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST korzystający z naszego serwisu ładowania We Charge będą mogli bezpłatnie ładować auto z publicznych punktów ładowania samochodów przez rok od daty rejestracji i do maksymalnej granicy 2000 kWh. I to na wszystkich stacjach ładowania znajdujących się w aplikacji We Charge, łącznie z siecią IONITY High Power Charging. To ponad 100 tysięcy punktów ładowania w Europie. Szczegółowa lista stacji ładowania w Polsce zostanie opublikowana w pierwszej połowie 2020 roku.  

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:09:00 - 19:00
  • Wtorek:09:00 - 19:00
  • Środa:09:00 - 19:00
  • Czwartek:09:00 - 19:00
  • Piątek:09:00 - 19:00
  • Sobota:08:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Żołądź

Asystent działu sprzedaży

Grzegorz Rodzik

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska