Aktualne oferty i promocje

Nowy Golf Variant

dostępny od ręki

Gotowe do obioru u Twojego Dealera. Jeśli nie możesz się doczekać, aby jeździć nowym Golfem Variantem wybierz z dostępnych od ręki już dziś.

Leasing Volkswagen Business Care jest dla Ciebie, jeśli:


  • chcesz jeździć nowym Volkswagenem bez konieczności przeznaczania Twoich środków na opłatę początkową 
  • zależy Ci na niskiej racie miesięcznej 
  • szukasz oferty, w której ratę leasingową możesz rozszerzyć o koszt wybranych przez Ciebie usług - pełnej opieki serwisowej, napraw samochodu, wymiany i przechowania opon czy auta zastępczego

Przestronność wnętrza


Bagażnik i Easy Open

Otwiera drzwi. I więcej możliwości.

Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

Cyfrowy komfort

Innovision Cockpit

Cyfrowa symbioza dla większej funkcjonalności.

Digital Cockpit Pro w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro może zostać rozszerzony do Innovision Cockpit. Oznacza to, że do dyspozycji są dwa wyświetlacze – każdy o przekątnej 25,4 cm (10 cali). Na tak skonfigurowanych wyświetlaczach oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów mogą być wyświetlane także inne, szczegółowe dane. Na ekranie głównym można umieścić skróty do ulubionych funkcji, tak jak w smartfonie.

Systemy wspomagające

Car2X

Potrafi rozpoznać, co mogłoby się zdarzyć

Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontowanym odcinkiem drogi lub jadącym na sygnale pojazdem uprzywilejowanym. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).


Opcjonalny aktywny tempomat ACC z technologią Car2X* przekazuje kierującemu pojazdem przydatne informacje i w razie konieczności może – w granicach możliwości systemu – aktywnie ingerować w sytuację, na przykład gdy pojawi się korek. Wykorzystuje do tego stałą wymianę danych przez WLAN (pWLAN). 


* Dostępna w późniejszym terminie

Golf Alltrack

Wygląd zewnętrzny

Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami.

Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrackiem możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

Czy wiesz, że…

…dzięki nowemu silnikowi eTSI zużycie paliwa i emisja CO2 są znacznie niższe, ponieważ – gdy tylko jest to możliwe – samochód wyłącza turbodoładowany silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem i porusza się nie generując lokalnej emisji. Napędzany paskiem rozrusznik-alternator o napięciu 48 V, litowo-jonowy akumulator 48V i silnik TSI współpracują ze sobą jako hybrydowy zespół napędowy typu mild (mHEV). Golf jest dostępny także w wersji hybrydowej typu plug-in, pozwalającej pokonywać codzienne odległości wyłącznie przy wykorzystaniu silnika elektrycznego.

Porozmawiajmy o Twoim nowym Golfie Variancie!

Już można zamawiać pierwsze sztuki! Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:09:00 - 19:00
  • Wtorek:09:00 - 19:00
  • Środa:09:00 - 19:00
  • Czwartek:09:00 - 19:00
  • Piątek:09:00 - 19:00
  • Sobota:08:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel