Klasa sama w sobie. Volkswagen Golf


Volkswagen Golf jako niedościgniony wzorzec dla swojej własnej klasy ma jedną najważniejszą cechę: wyznacza kierunek. Inni chętnie za nim podążają.

Trzy istotne cechy Golfa

  • Dynamiczny, sportowy pakiet R-Line
  • Usługa wzywania pomocy
  • Emergency Assist

Sportowy styl w czystej postaci: opcjonalny pakiet R-Line Exterieur


Opcjonalny pakiet R-Line Exterieur zmieni Twojego Golfa w sportowca z prawdziwego zdarzenia.

Pakiet stylistyczny R-Line Exterieur sprawi, że Twój Golf zachwyci sportowym i jeszcze bardziej atrakcyjnym wyglądem. Z przodu spojrzenia przyciąga czarna, połyskująca osłona chłodnicy z logo R-Line. Wrażenie robi również zapożyczony ze świata motorsportu szeroki wlot powietrza w formie plastra miodu wkomponowany zderzak w stylu R-Line z charakterystycznym wzorem. Lśniące czernią listwy poszerzające progi oraz emblematy R-Line na przednich błotnikach dodają sylwetce auta drapieżności. Dynamiczny charakter doskonale uzupełniają trapezoidalne, chromowane końcówki wydechu umieszczone po obu stronach specjalnego dyfuzora w stylu R-Line oraz spojler dachowy z klapkami aerodynamicznymi. 

Sportowe wyposażenie, nowy poziom emocji: opcjonalny pakiet R-Line


Z opcjonalnym pakietem R-Line Twój Golf będzie imponować wyglądem i nabierze dynamicznego charakteru - zarówno na zewnątrz, jak i w środku. A sportowy klimat wnętrza poczujesz zaraz po uchyleniu drzwi. Przywitają Cię specjalne listwy progowe i nakładki na pedały ze stali nierdzewnej oraz dywaniki z ozdobnym szwem. Czarna podsufitka w parze z obszytą skórą sportową wielofunkcyjną kierownicą z logo R-Line oraz aplikacje w nowej stylistyce Dark Diamond Flag.

Sportowe zacięcie

Oznaczanie R-Line na fotelach i ekranie powitalnym systemu Infotainment to znak, że w Twoim Golfie drzemie prawdziwy drapieżnik.

Twój wbudowany telefon alarmowy


W razie wypadku każda sekunda jest cenna. Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, by połączyć się z numerem alarmowym. Twój VW może również automatycznie wezwać pomoc i przekazać służbom ratunkowym informacje o lokalizacji, modelu samochodu i liczbie pasażerów. System pozwala dodatkowo na połączenie głosowe w celu wsparcia do momentu przybycia pomocy lub wezwania jej gdy będziemy świadkami innego wypadku lub w razie problemów zdrowotnych. W Europie rozwiązanie to działa na terytorium 22 krajów (10 języków); w innych przypadkach połączenie jest przekazywane do służb ratowniczych.

Łatwe parkowanie


Golf z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko podpowie Ci, czy miejsce parkingowe jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie. Wystarczy, że będziesz obsługiwał pedał sprzęgła, przyspieszenia i hamulca, a Park Assist zajmie się resztą. 

Korek? Czyli czas na relaks.


Jazda polegająca na ruszaniu i zatrzymywaniu jest nużąca, potrafi też działać na nerwy. Volkswagen ma jednak sposób na zamianę frustracji w relaks. Ulgę przyniesie opcjonalny asystent jazdy w korkach, który działa przy prędkościach od 0 do 60 km/h. System ten dzięki połączeniu aktywnego tempomatu ACC i systemu Lane Assist może ułatwić życie kierowcy i sprawić, że Golf będzie samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas.


Dostępny na życzenie system Emergency Assist zaczyna działać, gdy stwierdzi brak aktywności kierowcy. Układ najpierw próbuje przywrócić uwagę prowadzącego, a gdy to nie przyniesie skutku, w kontrolowany sposób zatrzyma samochód. W ten sposób nowoczesna technologia może - w granicach działania systemu - pomóc uniknąć wypadku.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:09:00 - 19:00
  • Wtorek:09:00 - 19:00
  • Środa:09:00 - 19:00
  • Czwartek:09:00 - 19:00
  • Piątek:09:00 - 19:00
  • Sobota:08:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży

Albert Baliński

Specjalista ds. sprzedaży

Piotr Fałek

Specjslista ds. sprzedaży

Patryk Poter

Specjalista ds. sprzedaży

Przemysław Suski

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Sztrumf

Z-ca kierownika sprzedaży

Jarosław Woźniak

Asystentka ds. sprzedaży

Beata Mielczarek

Asystentka ds. sprzedaży

Izabela Skowrońska

Kierownik sprzedaży

Marcin Zajdel