Nowy Crafter Furgon

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać nowego Craftera. Jednym z najważniejszych jest fakt, że otrzymał wyróżnienie: “International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze się oficjalnie pojawił. Ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny, posiada całą gamę nieprzeciętnych cech oraz liczne innowacje ułatwiające codzienną pracę.

Samochody dostawcze dostępne od ręki w salonie Volkswagen Krotoski Łódź

Sprawdź naszą ofertę!

Kokpit, biuro i pomieszczenie socjalne zawsze przy Tobie


Czy większość dnia w pracy spędzasz w trasie? Jeśli tak, to oznacza to, że Twój pojazd jest już nie tylko środkiem transportu, ale miejscem, w którym możesz porządkować dokumenty, umawiać się na spotkania, ładować telefon komórkowy i zrobić sobie przerwę obiadową. Dzięki licznym schowkom do przechowywania i podłączeniom, opcjonalnemu fotelowi amortyzowanemu ergoComfort, a także ogrzewanej, skórzanej kierownicy na życzenie, Crafter jest do tego wszystkiego doskonale przygotowany.

Łatwy załadunek


Załadunek i rozładunek to ciężka praca: polega na wnoszeniu ciężkich paczek do pojazdu, układaniu nieporęcznych palet w przestrzeni ładunkowej, czy wciąganiu nieporęcznego materiału przez tylne drzwi. Crafter Furgon ułatwi Ci to.

 • 1,311 mm szerokości załadunku przed drzwi przesuwne
 • 2,196 mm wysokości przestrzeni ładunkowej
 • 570mm wysokości krawędzi załadunku
 • Opcjonalne stopnie


Bardziej zrelaksowany w drodze


Innowacyjne systemy wspomagania i bezpieczeństwa w Crafterze Furgon pomagają w wielu trudnych sytuacjach: na zagmatwanych placach budowy i wąskich leśnych ścieżkach, w wąskich uliczkach osiedlowych lub podczas porywistych wiatrów na autostradzie. Z Crafterem Furgon masz pewność, że dotrzesz do celu bezpiecznie i przede wszystkim bardziej zrelaksowany.

Przemyślany w każdym szczególe

 • ładunek - Crafter Furgon zdobywa punkty za najlepszą w swojej klasie nośność i zabezpieczenie ładunku.
 • objętość przetrzeni ładunkowej - Kto chce wiele osiągnąć, musi być w stanie dużo przetransportować. Dlatego Crafter Furgon oferuje miejsce na cztery do sześciu europalet, w zależności od rozstawu osi. Odpowiada to objętości załadunku od ok. 9,9 m3 do 18,4 m3.

przestrzeń ładunkowa - Zamierzasz wykorzystać przestrzeń ładunkową jako mobilny warsztat? Crafter Furgon jest do tego stworzony. W końcu jest to jedyny pojazd w swojej klasie, w którym nadwozie jest standardowo przystosowane do montażu półek. Ponadto, na życzenie, możesz zdecydować się na dalsze przemyślane rozwiązania w zakresie załadunku.

-Podłoga wyłożona sklejką 

-Uniwersalna podłoga

-Ścianka działowa bez okna

-Ścianka działowa z oknem i siatką ochronną

-Okładzina boczna do połowy wysokości, wykonana z płyt z tworzywa sztucznego

-Okładzina boczna ze sklejki do wysokości dachu

-Podsufitka „Vario Protect“

-Oświetlenie powierzchni ładunkowej LED

-Tylne drzwi skrzydłowe

 • bezpieczeństo ładunku - W Crafterze Furgon znajduje się dużo miejsca na materiały, narzędzia, pakiety i wszystkie inne rzeczy, których potrzebujesz przez cały dzień. Ponadto oferuje prawie tyle samo sprytnych możliwości mocowania przedmiotów. W ten sposób ładunek dociera do miejsca przeznaczenia dobrze i w idealnym stanie. Masz do dyspozycji następujące rozwiązania:

-Szyny mocujące

-Okucia do mocowania pasów mocujących

-Walizka zabezpieczająca ładunek

-Wewnętrzny bagażnik dachowy

 • hali holownicze i schowki - Z Crafterem Furgonem transport materiałów wielkogabarytowych nie będzie problemem, nawet, gdy nadejdzie potrzeba, aby pociągnąć przyczepę. Crafter Furgon może holować przyczepę o masie całkowitej do 3,5 tony.1 Ponadto możesz zdecydować się na opcjonalne stopnie, które ułatwiają załadunek i rozładunek.

-Odłączany hak holowniczy z głowicą kulową

-Zaczepy szczękowe

-Szeroki stopień w zderzaku

-Połowiczny stopień w zderzaku w połączeniu z hakiem holowniczym

Znakomite osiągnięcie

Managerowie flot stawiają na Craftera – dla nich jest to jeden z najbardziej udanych pojazdów na rynku. Dlatego czasopismo Autoflotte wyróżniło go jako TopPerformera 2018 w kategorii „Duży samochód dostawczy”.

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody dostawcze

 • Poniedziałek:08:00 - 19:00
 • Wtorek:08:00 - 19:00
 • Środa:08:00 - 19:00
 • Czwartek:08:00 - 19:00
 • Piątek:08:00 - 19:00
 • Sobota:08:00 - 14:00
 • Niedziela:Nieczynne

Specjalista ds. sprzedaży

Mateusz Piesiak

Specjalista ds. sprzedaży

Krzysztof Uznański

Kierownik działu samochodów dostawczych

Mateusz Kałuża